مقدمه

شاید خیلی از شما بعد از اینکه اکانت خودتون رو ساختید بعد از چند وقت لازم دونستید تا یوزرنیم خودتون رو تغیر بدین ولی نمیدونستید چجوری باید این کارو انجام بدید. پس برای یاد گیری، این مطلب رو تا اخر بخونید.

شاید در بعضی از مواقع بوده که شما بعد از گذشت چندین ماه به فکر تقیبر یوزرنیم خودتون افتادید ولی نمیدونستید باید از کدوم قسمت توییچ این این کار رو بکنید.

اول از همه باید بگم که حداقل باید مدت زمان 2 ماه کامل از زمان ساخت حساب یا تفیر یوزر قبلیتون گذشته باشه در غیر این صورت شما نمیتوانید این کار رو انجام بدید.

مرحله اول:

در اولین قدم شما می بایست وارد حساب کاربردی خود در توییچ شوید.

مرحله دوم:

بعد از اینکه وارد حساب کاربدی خودتون شدید در صفحه اول سایت توییچ طبق عکس زیر نوار ابزار حساب خودتون رو باز میکنید (شماره1) و وارد تنضیمات حساب خودتون میشید (شماره2).

مرحله سوم:

بعد از وارد شدن به تنصیمات حساب توییچ خود در قسمت پروفایل رفته (شماره3) و بعد از اسکرول به پایین در قسمت تنضیمات پروفایل اپشن های تنضیم یوزرنیم رو میبینید، (شماره4) که به ترتیب برای: تفیر یوزرنیم اصلی، بزرگ یا کوچک بودن حروف یوزرنیم و بیواکانت هستند که ما با قسمت اولی یعنی یوزرنیم کار داریم. اگر حساب کاربری شما بیشتر از 2 ماه از ساختش میگذره در کنار یوزرنیم ایکون تغیبر یوزرنیم میاد که با وارد کردن پسوورد میتونید اون رو تغیر بدید. توجه داشته باشید بعد از تغییرشما نمیتوانید مجدد اون رو تغیر بدید و باید مدت 2ماه دیگر برای این کار صبر کنید.

قدرت گرفته از موبوتک

Related Posts

2 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *