مقدمه

خیلی از استریمر ها بودند که به دلیل عدم رعایت قوانین توییچ بن یا مسدود شده حساب کاربریشون. پس به فکر ما رسید بیایم و این قوانین رو برای شما ترجمه و قرار دهیم.

تمامی اطلاعات زیر بر گرفته از Terms of Service های خود توییچ هست و فقط ترجمه نوشتاری شده در صورت نیاز میتوانید با مراحعه به سایت اصلی از زبان اصلی این قوانین استفاده کنید.

 1. معرفی؛ توافق شما با این شرایط خدمات
  لطفاً این شرایط خدمات را با دقت بخوانید. این یک قرارداد الزام آور است. به خدمات اداره شده توسط Twitch Interactive، Inc (مشترکاً با شرکتهای وابسته ، “Twitch” یا “ما”) متشکل از وب سایت موجود در https://www.twitch.tv و شبکه وب سایتها ، برنامه های نرم افزاری ، یا سایر محصولات یا خدمات ارائه شده توسط Twitch (“خدمات Twitch”). سایر خدمات ارائه شده توسط Twitch ممکن است منوط به شرایط جداگانه ای باشند.

هنگام استفاده از خدمات Twitch ، شما مشمول رهنمودهای انجمن Twitch و دستورالعمل ها یا قوانین اضافی خواهید شد که در سرویس های Twitch ارسال می شوند ، در دسترس شما قرار می گیرند یا در ارتباط با سرویس ها و ویژگی های خاص برای شما افشا می شوند. Twitch همچنین ممکن است خدمات پولی مشخصی ارائه دهد که منوط به شرایط فروش Twitch و همچنین سایر شرایط یا ضوابط اضافی است که در ارتباط با چنین خدماتی برای شما افشا می شود. همه این شرایط و دستورالعمل ها (“رهنمودها”) با مراجعه به این شرایط خدمات گنجانده شده اند.

شرایط خدمات اعمال می شود چه شما یک کاربر باشید که یک حساب کاربری را در Twitch Services ثبت می کنید و چه یک کاربر ثبت نشده. شما موافقت می کنید که با کلیک بر روی “ثبت نام” یا ثبت نام دیگر ، بارگیری ، دسترسی یا استفاده از خدمات Twitch ، شما در حال استفاده از یک توافقنامه قانونی لازم در مورد استفاده شما از Twitch Services هستید. شما تأیید می کنید که این شرایط خدمات را خوانده اید ، درک کرده اید و موافقت می کنید. اگر با این شرایط خدمات موافق نیستید ، به هیچ یک از خدمات Twitch دسترسی پیدا نکنید یا از آنها استفاده نکنید.

هنگام استفاده از Twitch یا افتتاح حساب در Twitch از طرف یک شرکت ، نهاد یا سازمان (در مجموع “سازمان مشترک”) ، شما نماینده و تضمین می کنید که: (i) نماینده مجاز آن سازمان مشترک با اختیارات آن سازمان را به این شرایط خدمات ملزم کرده و مجوزهای مندرج در اینجا را اعطا کنید. و (ii) به نمایندگی از چنین سازمان مشترکی با این شرایط خدمات موافقت می کنید.

 1. استفاده از Twitch توسط افراد خردسال و مسدود شده
  خدمات Twitch برای افراد زیر 13 سال در دسترس نیست. اگر شما در سن 13 سالگی و سن اکثریت قانونی در حوزه قضایی محل اقامت خود هستید ، فقط می توانید از خدمات Twitch تحت نظارت والدین یا سرپرست قانونی استفاده کنید. که موافقت می کند به این شرایط خدمات ملزم شود.

سرویس های Twitch همچنین برای هیچ کاربری که قبلاً توسط Twitch از سرویس های Twitch برداشته شده است یا افرادی که طبق قوانین ایالات متحده (مانند محدودیت ها و مقررات صادرات و صادرات مجدد آن) یا قوانین قابل اجرا در آنها ممنوع است ، در دسترس نیست. هر حوزه قضایی دیگری

با بارگیری ، نصب ، یا استفاده دیگر از سرویس های Twitch ، شما نشان می دهید که حداقل در 13 سالگی هستید ، که توافق نامه محافظ قانونی یا قانونی شما با این شرایط خدمات انجام می شود در صورتی که بیش از 13 سال سن دارید ، و این در حالی است که دیگر اینها نیستید و دیگر اینها نیستید و دیگر اینها نیستید. در صلاحیت اقامت خود ، و اینکه قبلاً از شما حذف نشده است و از دریافت خدمات Twitch ممنوع نیست.

 1. اعلامیه حریم خصوصی
  حریم خصوصی شما برای Twitch مهم است. لطفاً برای اطلاعات مربوط به نحوه جمع آوری ، استفاده و افشای اطلاعات شخصی شما ، و گزینه های حریم خصوصی درباره اینکه چگونه می توانید حریم خصوصی آنلاین خود را هنگام استفاده از خدمات Twitch مدیریت کنید ، به اطلاعیه حریم خصوصی ما مراجعه کنید.
 1. حساب
  آ. حساب و رمز عبور
  به منظور افتتاح حساب ، از شما خواسته می شود اطلاعات خاصی مانند نام حساب کاربری و رمز ورود را در اختیار ما قرار دهید.

شما فقط مسئول حفظ محرمانه بودن حساب خود ، گذرواژه خود و محدود کردن دسترسی به رایانه خود هستید. اگر به دیگران اجازه استفاده از اعتبار حساب خود را می دهید ، از طرف همه افرادی که از خدمات تحت حساب یا رمز عبور خود استفاده می کنند با این شرایط خدمات موافقت می کنید و مسئولیت کلیه فعالیتهایی که تحت حساب کاربری یا رمز ورود شما اتفاق می افتد بر عهده شماست. لطفاً اطمینان حاصل کنید که اطلاعاتی که هنگام ثبت نام و در هر زمان دیگر به Twitch ارائه می دهید ، درست از اطلاعات شما درست ، دقیق ، جاری و کامل است.

مگر اینکه صریحاً توسط Twitch به طور مکتوب مجاز باشد ، شما نمی توانید به حساب دیگری حساب خود را بفروشید ، اجاره کنید ، اجاره دهید ، به اشتراک بگذارید و یا دسترسی به آن را فراهم کنید ، از جمله بدون محدودیت ، برای دسترسی به حقوق اداری در حساب خود از هر کس هزینه دریافت می کنید. Twitch کلیه حقوق قانونی و راه حل های موجود برای جلوگیری از استفاده غیر مجاز از خدمات Twitch را برای خود محفوظ می داند ، از جمله موانع فن آوری ، نقشه برداری IP و در موارد جدی ، مستقیماً با ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) شما در مورد چنین استفاده غیر مجاز تماس بگیرید.

ب حساب های شخص ثالث
Twitch ممکن است به شما امکان ثبت نام و ورود به خدمات Twitch را از طریق برخی سرویس های شخص ثالث بدهد. جمع آوری ، استفاده و افشای اطلاعات شخص ثالث منوط به اعلامیه حریم خصوصی آن سرویس شخص ثالث خواهد بود. اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی جمع آوری ، استفاده و افشای اطلاعات شخصی Twitch هنگام پیوند دادن حساب Twitch با حساب خود در هر سرویس شخص ثالث ، در اطلاعیه حریم خصوصی ما موجود است.

5. استفاده از دستگاه ها و خدمات

دسترسی به سرویس های Twitch ممکن است نیاز به استفاده از رایانه شخصی یا دستگاه همراه شما ، و همچنین ارتباط با این دستگاه ها یا استفاده از فضای آن داشته باشد. شما مسئول هرگونه اتصال به اینترنت یا هزینه تلفن همراه و هزینه هایی هستید که هنگام دسترسی به خدمات Twitch متحمل می شوید.

6. اصلاح این شرایط خدمات

Twitch با درج شرایط اصلاح شده می تواند هر یک از شرایط این شرایط خدمات را اصلاح کند. ادامه استفاده شما از خدمات Twitch پس از تاریخ موثر تغییر شرایط خدمات ، به منزله پذیرش شرایط است.

برای ساکنان جمهوری کره ، Twitch اخطار قبلی منطقی را در مورد هرگونه اصلاحیه اساسی در شرایط خدمات خود ارائه خواهد کرد. کلیه اصلاحات زودتر از 30 روز تقویمی پس از ارسال لازم الاجرا می شوند. مشروط بر اینکه هرگونه اصلاحیه در مورد ویژگیهای تازه در دسترس سرویس ، ویژگیهای سرویس که برای کاربر مفید است یا تغییراتی که به دلایل قانونی ایجاد شده است ، ممکن است بلافاصله قابل اجرا باشد.

 1. مجوز
  Twitch Services تحت مالکیت و مدیریت Twitch است. مگر در مواردی که خلاف آن مشخص شده باشد ، کلیه مطالب ، اطلاعات و سایر مطالب موجود در سرویس های Twitch (به استثنای محتوای کاربر که در بخش 8 زیر تنظیم شده است) ، از جمله ، بدون محدودیت ، علائم تجاری و آرم های Twitch ، رابط های تصویری ، گرافیک ، طراحی ، تدوین ، اطلاعات ، نرم افزار ، کد رایانه (شامل کد منبع یا کد شی) ، خدمات ، متن ، تصاویر ، اطلاعات ، داده ها ، فایل های صوتی ، سایر پرونده ها و انتخاب و ترتیب آنها (در مجموع “مواد”) توسط دارایی معنوی مربوطه محافظت می شود و حقوق و قوانین انحصاری. همه مواد متعلق به Twitch یا شرکت های تابعه یا شرکت های وابسته و یا مجوز دهنده های شخص ثالث است. مگر در مواردی که به طور صریح توسط Twitch به طور مكتوب قید شده باشد ، با موافقت با این شرایط خدمات به شما مجوز محدود و غیرقابل مجوزی (یعنی حق شخصی و محدود) برای دسترسی و استفاده از خدمات Twitch برای استفاده شخصی یا مشاغل داخلی خود تعلق می گیرد. فقط.

Twitch کلیه حقوقی را که به صراحت در این شرایط خدمات اعطا نشده اند ، محفوظ می دارد. این مجوز تابع این شرایط خدمات است و به شما اجازه نمی دهد در هر یک از موارد زیر شرکت کنید: (الف) فروش مجدد یا استفاده تجاری از خدمات Twitch یا مواد ؛ (ب) توزیع ، عملکرد عمومی یا نمایش عمومی هرگونه مواد ؛ ج) تغییر یا استفاده از هرگونه استفاده مشتق از خدمات Twitch یا مواد یا هر بخشی از آنها ؛ (د) استفاده از هرگونه داده کاوی ، روبات ها ، یا روش های مشابه جمع آوری داده یا استخراج. ه) بارگیری (بجز حافظه پنهان صفحه) هر بخشی از خدمات Twitch ، مواد یا هرگونه اطلاعات موجود در آنها ، مگر در مواردی که صریحاً در سرویس های Twitch مجاز است. یا (و) هرگونه استفاده از خدمات Twitch یا مواد به غیر از اهداف مورد نظر. هرگونه استفاده از خدمات Twitch یا مواد به استثنای مجازات اختصاصی این شرایط خدمات ، بدون اجازه کتبی قبلی Twitch ، کاملاً ممنوع است و ممکن است حقوق مالکیت معنوی یا سایر قوانین را نقض کند. مگر اینکه به صراحت در این شرایط خدمات ذکر شده باشد ، هیچ چیز در آنها به منزله اعطای مجوز به حقوق مالکیت معنوی ، اعم از استوپل ، مفهوم یا سایر اصول قانونی تفسیر می شود. Twitch می تواند این پروانه را همانطور که در بخش 14 تنظیم شده است ، فسخ کند.

8. محتوای کاربر

Twitch به شما امکان می دهد کارهای صوتی و تصویری زنده و از پیش ضبط شده را پخش کنید. برای استفاده از سرویس هایی مانند چت ، تابلو اعلانات ، ارسال انجمن ، مشارکت ویکی و خدمات تعاملی صوتی ؛ و برای شرکت در فعالیتهای دیگری که در آن می توانید محتوا ، پیام ، متن ، صدا ، تصاویر ، برنامه ها ، کد یا سایر داده ها یا مواد را در سرویس های Twitch (“محتوای کاربر”) ایجاد ، ارسال ، ارسال ، اجرا یا ذخیره کنید.

آلف. مجوز به Twitch

(i) درصورتی که در توافق نامه کتبی بین شما و Twitch که توسط نماینده مجاز Twitch امضا شده باشد ، توافق دیگری شده باشد ، اگر محتوای کاربر را با استفاده از Twitch Services ارسال ، ارسال ، نمایش ، اجرا ، ارسال یا ذخیره کنید ، Twitch و دارای مجوزهای فرعی آن ، در حداکثر میزان و برای حداکثر مدت مجاز توسط قانون قابل اجرا (از جمله برای همیشه در صورت مجاز بودن طبق قانون قابل اجرا) ، یک حق بدون محدودیت ، در سراسر جهان ، غیرقابل فسخ ، کاملاً تحت مجوز ، بدون انحصار و حق امتیاز رایگان: (الف) استفاده ، تکثیر ، اصلاح ، انطباق ، انتشار ، ترجمه ، ایجاد آثار مشتق شده ، توزیع ، اجرا و نمایش چنین محتوای کاربر (از جمله بدون محدودیت برای تبلیغ و توزیع مجدد بخشی یا تمام خدمات Twitch (و کارهای مشتق شده از آن) به هر شکل ، قالب ، رسانه یا کانال رسانه ای که اکنون شناخته شده یا بعداً توسعه یا کشف شده است ؛ و (ب) از نام ، هویت ، تشابه و صدا (یا سایر اطلاعات بیوگرافی) استفاده کنید که در ارتباط با ch محتوای کاربر. اگر چنین محتوای کاربر شامل نام ، هویت ، شباهت و صدا (یا سایر اطلاعات بیوگرافی) اشخاص ثالث باشد ، شما نماینده و تضمین می کنید که رضایت و یا مجوزهای مناسب برای استفاده از چنین ویژگی هایی را به دست آورده اید و Twitch و آن مجوزهای فرعی مجاز به استفاده از آنها در حدی هستند که در این شرایط خدمات مشخص شده است.

(ii) با توجه به محتوای کاربر معروف به “افزودنیها” ، “نقشه ها” ، “mods” یا انواع دیگر پروژه های ارسال شده از طریق CurseForge.com یا سایت های مرتبط (“پروژه های ارسال شده”) ، حقوق اعطا شده توسط شما پس از حذف یا حذف چنین پروژه های ارسالی از خدمات Twitch ، به این نسخه خاتمه دهید. شما همچنین تصدیق می کنید که Twitch ممکن است نسخه های سرور پروژه های ارسالی را که حذف یا حذف شده اند ، حفظ ، توزیع یا اجرا نکند.

(iii) با توجه به پخش مستقیم آثار صوتی و تصویری زنده و از پیش ضبط شده ، با اعطای چنین محتوای کاربر از سرویس های Twitch یا به طور کلی با بستن حساب خود ، حقوق اعطا شده توسط شما پایان می یابد ، به جز: (الف) تا حدی شما آن را به عنوان بخشی از خدمات Twitch با دیگران به اشتراک گذاشتید و دیگران بخشی از محتوای کاربر را کپی یا ذخیره کردند (به عنوان مثال ، یک کلیپ ساخته اید). (ب) Twitch از آن برای اهداف تبلیغاتی استفاده کرده است. و (ج) برای زمان معقولی که برای حذف از سیستم های پشتیبان و سایر سیستم ها لازم است.

ب ضمانت ها و نمایندگی های محتوای کاربر

شما مسئولیت محتوای کاربر خود و عواقب ارسال یا انتشار آن را به عهده دارید. شما نشان می دهید و تضمین می کنید که: (1) شما ایجاد کننده یا مالک آن هستید یا کاملاً در محتوای کاربر کنترل می کنید یا در غیر این صورت از حقوق و اختیارات کافی برای اعطای حقوق اعطا شده در اینجا برخوردار هستید. (2) محتوای کاربر شما: و الف) نقض ، نقض یا سوisaاستفاده از حق شخص ثالث ، از جمله حق چاپ ، علامت تجاری ، حق ثبت اختراع ، راز تجاری ، حق اخلاقی ، حق حریم خصوصی ، حق تبلیغ یا هرگونه حق مالکیت معنوی دیگر یا حق تملک یا ب) بدنام کردن هر شخص دیگری. (3) محتوای کاربر شما شامل هیچ ویروس ، تبلیغات تبلیغاتی ، جاسوس افزار ، کرم ، یا کد مضر یا مخرب دیگری نیست. و (4) مگر اینکه مجوز کتبی قبلی دریافت کرده باشید ، محتوای کاربر شما به طور خاص شامل هیچ نرم افزار بتا یا محتوای بازی قبل از انتشار یا غیر عمومی یا اطلاعات محرمانه Twitch یا اشخاص ثالث نیست. Twitch کلیه حقوق و راه حل های قانونی را در قبال هر کاربری که این نمایندگی ها و ضمانت ها را نقض کنند محفوظ است.

ج. محتوا با خطر شخصی شما بارگذاری می شود

Twitch برای محافظت از محتوای کاربر در برابر کپی و توزیع غیر مجاز از اقدامات امنیتی معقول استفاده می کند. با این حال ، Twitch تضمین نمی کند که هرگونه کپی ، استفاده یا توزیع غیرمجاز از محتوای کاربر توسط اشخاص ثالث صورت نخواهد گرفت. در حد مجاز قانون مجاز ، شما بدین وسیله موافقت می کنید که Twitch هیچگونه مسئولیتی در قبال کپی ، استفاده یا توزیع غیرمجاز محتوای کاربر توسط اشخاص ثالث و انتشار و انتشار ندارد و برای هرگونه کپی برداری غیر مجاز از ادعاهایی که می توانید علیه Twitch داشته باشید چشم پوشی می کند. تحت هر نظریه یا استفاده از محتوای کاربر. اقدامات امنیتی برای محافظت از محتوای کاربر که توسط Twitch در اینجا استفاده می شود “ارائه شده است” و “بدون هیچ ضمانت ، ضمانت ، ضمانت ، و یا سایر شرایطی که سایر موارد امنیتی به عنوان” گزینه های دیگر “است ،” به عنوان موجود “ارائه شده و مورد استفاده قرار می گیرد. بدون هیچ گونه حمله ، معلولیت ، یا دور دیگری از اقدامات امنیتی این چنینی.

د تبلیغات

کاربران می توانند تبلیغات ، مدیریت یا انجام تبلیغاتی (به عنوان مثال یک مسابقه یا مسابقه های قرعه کشی) را از طریق ، یا استفاده از خدمات Twitch (“تبلیغ”) انجام دهند. اگر تبلیغ ، تبلیغ یا تبلیغ را انتخاب کردید ، باید به قوانین زیر پایبند باشید: (1) تبلیغات را می توانید در حد مجاز قانون مجاز اجرا کنید و مسئولیت اطمینان از انطباق هر تبلیغ با هر یک از کلیه قوانین ، تعهدات و محدودیت های قابل اجرا ؛ (2) شما به عنوان مروج تبلیغ خود در حوزه قضایی (ها) قابل اعمال طبقه بندی خواهید شد و مسئولیت کلیه جنبه ها و هزینه های مربوط به تبلیغات خود از جمله بدون محدودیت در اجرای ، مدیریت و عملکرد تبلیغات به عهده شما خواهد بود. ؛ تهیه و ارسال هرگونه قانون رسمی ؛ انتخاب برندگان صدور جوایز و به دست آوردن کلیه مجوزها و تأییدیه های لازم شخص ثالث ، از جمله بدون ثبت محدودیت ثبت نام و اوراق قرضه لازم. اگر Twitch منطقی معتقد باشد که تبلیغ شما با شرایط خدمات یا قانون قابل اجرا مطابقت ندارد ، Twitch حق دارد تبلیغ شما را از خدمات Twitch حذف کند. (3) Twitch مسئولیتی در قبال چنین تبلیغاتی را ندارد و آن را تأیید نمی کند. شما ممکن است نشان ندهید که Twitch اسپانسر یا پشتیبانی کننده تبلیغات است. و (4) سلب مسئولیت زیر را هنگام تبلیغ ، مدیریت یا انجام تبلیغات نمایش داده یا می خوانید: “این تبلیغ توسط [نام شما] است. Twitch این تبلیغ را حمایت یا تأیید نمی کند و مسئولیتی در قبال آن ندارد. “

ه. تأییدیه ها / توصیفات

شما موافقت می کنید که محتوای کاربر شما با دستورالعمل های FTC در مورد استفاده از گواهی نامه ها و تأییدیه ها در تبلیغات ، راهنمای افشای FTC ، دستورالعمل های تبلیغات بومی FTC و سایر دستورالعمل های صادر شده توسط FTC مطابقت داشته باشد (“دستورالعمل های FTC ”) ، و همچنین سایر دستورالعمل های تبلیغاتی مورد نیاز در قانون قابل اجرا. به عنوان مثال ، اگر در ازای بحث یا تبلیغ محصول یا خدمات از طریق Twitch Services به شما پول رایگان داده شده یا محصولات رایگان به شما ارائه شده باشد ، یا اگر کارمند یک شرکت هستید و تصمیم دارید محصولات یا خدمات آن شرکت را از طریق خدمات Twitch ، شما موافقت می کنید که الزامات FTC برای افشای چنین روابطی را رعایت کنید. شما ، و نه Twitch ، تنها مسئول هر گونه تأیید یا توصیفاتی هستید که در مورد هر محصول یا خدمات از طریق خدمات Twitch ارائه می دهید.

f فعالیت سیاسی

با توجه به این شرایط خدمات و دستورالعمل های انجمن ، شما می توانید نظرات سیاسی را به اشتراک بگذارید. شرکت در فعالیت های سیاسی پیوندهایی به وب سایت رسمی کمیته سیاسی ، از جمله صفحه مشارکت کمیته سیاسی ، و از بینندگان درخواست می کند تا مستقیماً به کمیته سیاسی کمک کنند. شما موافقت می کنید که این فعالیت ها کاملاً مربوط به خود شماست. علاوه بر این ، با درگیر شدن در این فعالیت ها ، شما نشان می دهید و تضمین می كنید كه طبق قوانین لازم الاجرا می توانید به آنها بپردازید ، و در هنگام انجام این عمل از تمام قوانین و مقررات مربوطه پیروی خواهید كرد.

شما موافقت می کنید که به منظور ایجاد یا ارائه کمک به یک نامزد ، کمیته نامزد ، کمیته اقدامات سیاسی ، کمیته رای گیری ، یا هر کمیته مبارزات انتخاباتی دیگر از استفاده از ابزارهای کسب درآمد Twitch (مثلا بیت یا اشتراک) درخواست نکنید و استفاده نکنید. یا در غیر این صورت به منظور تأثیرگذاری در هر انتخاباتی. نامزدهای دفتر سیاسی واجد شرایط استفاده از ابزار درآمدزایی Twitch در کانال های خود نیستند.

 1. رفتار ممنوع
  شما موافقت می کنید که هیچ قانون ، قرارداد ، مالکیت معنوی یا سایر حقوق شخص ثالث را نقض نکنید. مرتکب جرم نشوید ، و مسئولیت رفتار خود در هنگام حضور در خدمات Twitch تنها بر عهده شما است.

شما موافقت می کنید که این شرایط خدمات و دستورالعمل های انجمن Twitch را رعایت کنید و این موارد را رعایت نمی کنید:

اول. ایجاد ، بارگذاری ، انتقال ، توزیع یا ذخیره محتوای نادرست ، غیرقانونی ، نقض کننده ، افترا آور ، فحاشی ، پورنوگرافی ، تهاجم به حریم خصوصی یا حقوق تبلیغات ، آزار ، تهدید ، توهین ، التهاب یا غیرقابل اعتراض دیگر ؛

دوم جعل هویت هر شخص یا نهادی ؛ به دروغ ادعا کنید که با هر شخص یا نهادی وابستگی دارید. بدون اجازه به حسابهای خدمات Twitch دیگران دسترسی پیدا کنید. جعل امضای دیجیتالی شخص دیگر ؛ منبع ، هویت یا محتوای اطلاعاتی را که از طریق Twitch Services منتقل شده است نادرست معرفی کنید. یا انجام هرگونه فعالیت مشابه متقلبانه دیگر ؛

سوم نامه های ناخواسته یا هرزنامه را برای کاربران خدمات Twitch ارسال کنید ، از جمله بدون محدودیت تبلیغات ناخواسته ، مواد تبلیغاتی یا سایر مطالبات درخواست کننده ؛ ارسال انبوه تبلیغات تجاری ، نامه های زنجیره ای ، اطلاعیه های اطلاع رسانی ، درخواست های خیریه ، دادخواست برای امضا یا هر یک از موارد قبلی مربوط به نمایش های تبلیغاتی (مانند قرعه کشی ها و مسابقات). و سایر فعالیتهای مشابه

چهارم آدرسهای ایمیل یا سایر اطلاعات تماس سایر کاربران را از خدمات Twitch جمع آوری یا جمع آوری کنید.

پنجم. توهین ، آزار ، سو abuse استفاده ، تهدید یا کلاهبرداری از کاربران Twitch Services یا جمع آوری یا تلاش برای جمع آوری اطلاعات شخصی کاربران یا اشخاص ثالث بدون رضایت آنها ؛

ششم. حذف ، حذف ، دور زدن ، غیرفعال کردن ، آسیب رساندن ، یا در غیر این صورت در (الف) ویژگی های امنیتی Twitch Services یا محتوای کاربر مربوط به امنیت تداخل ایجاد می کند ، (ب) ویژگی هایی که استفاده یا کپی از هرگونه محتوای قابل دسترسی از طریق Twitch Services را جلوگیری یا محدود می کند ، ( ج) ویژگی هایی که محدودیت های استفاده از خدمات Twitch یا محتوای کاربر را اعمال می کنند ، یا (د) کپی رایت یا سایر اعلامیه های حقوق انحصاری در سرویس های Twitch یا محتوای کاربر.

هقتم. مهندس معکوس ، تجزیه مجدد ، جدا کردن ، یا در غیر این صورت سعی کنید کد منبع Twitch Services یا هر قسمت از آن را کشف کنید ، به جز و فقط در حدی که این فعالیت به صراحت توسط قانون حوزه قضایی محل اقامت شما مجاز باشد.

هشتم. اصلاح ، تطبیق ، ترجمه یا ایجاد کارهای مشتق شده بر اساس خدمات Twitch یا هر قسمت از آنها ، به استثنای و فقط به حدی که چنین فعالیتی با وجود این محدودیت به صراحت توسط قانون قابل اجرا مجاز باشد ؛

نهم. به هر طریقی ، از جمله بارگذاری یا انتشار ویروس ها ، تبلیغات مخرب ، جاسوس افزارها ، کرم ها یا سایر کدهای مخرب ، در عملکرد Twitch Services یا لذت بردن از کاربر از آنها تداخل کرده یا به آنها آسیب برساند.

دهم. ارسال ایمیل از سرورهای نامه شخص ثالث بدون اجازه شخص ثالث ؛

خی با استفاده از هرگونه ربات ، عنکبوت ، خراشنده ، خزنده یا سایر وسایل خودکار برای دسترسی به هر وب سایت ، سرور ، برنامه نرم افزاری یا سایر منابع رایانه ای متعلق ، مورد استفاده و / یا مجوز Twitch ، از جمله خدمات Twitch ، اما نه محدود. هر هدفی ، یا دور زدن هرگونه اقدامی که Twitch می تواند برای جلوگیری یا محدود کردن دسترسی به هر وب سایت ، سرور ، برنامه نرم افزاری یا سایر منابع رایانه ای متعلق ، مورد استفاده و / یا دارای مجوز توسط Twitch ، از جمله شامل سرویس های Twitch ؛

یازدهم. شناسه ها را دستکاری کنید تا مبدا هر محتوای کاربر منتقل شده از طریق سرویس های Twitch را پنهان کنید.

دوازدهم. با سرویس های Twitch یا سرورها یا شبکه های متصل به سرویس های Twitch تداخل کرده یا آنها را مختل کنید ، یا از هرگونه الزامات ، رویه ها ، سیاست ها یا مقررات شبکه های متصل به سرویس های Twitch سرپیچی کنید. از سرویس های Twitch به هر روشی استفاده کنید که می تواند باعث اختلال در کار دیگران شود ، مزاحمت ایجاد کند ، منفی بر آنها تأثیر بگذارد یا از لذت کامل کاربران دیگر از خدمات Twitch جلوگیری کند ، یا این که به هر طریقی می تواند عملکرد سرویس های Twitch را آسیب برساند ، غیرفعال کند ، بار اضافی ایجاد کند یا عملکرد آن را مختل کند.

سیزدهم. بدون اجازه از آن کاربر و Twitch از حساب کاربری دیگری استفاده کنید یا سعی کنید از آن استفاده کنید.

چهاردهم. سعی کنید هرگونه تکنیک فیلتر کردن محتوا را که ما به کار می گیریم دور بزنید یا سعی کنید به هر سرویس یا منطقه ای از سرویس های Twitch دسترسی پیدا کنید که اجازه دسترسی به آن را ندارید.

پانزدهم. سعی کنید بدون اجازه قبلی کتبی ما به هر روشی نشان دهید که با ما رابطه دارید یا ما از شما یا هر نوع محصول یا خدمات برای هر هدفی حمایت کرده ایم. و

شانزدهم. از خدمات Twitch برای هر هدف غیرقانونی یا نقض قانون یا مقررات محلی ، ایالتی ، ملی یا بین المللی استفاده کنید ، از جمله قوانین محدود کننده حاکم بر مالکیت معنوی و سایر حقوق انحصاری ، محافظت از داده ها و حریم خصوصی.

در حد مجاز قانون مجاز ، Twitch هیچگونه مسئولیتی را بر عهده ندارد و هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای کاربر یا خسارت یا خسارتی که از آن ناشی می شود ، ندارد و همچنین Twitch هیچگونه مسئولیتی در قبال اشتباه ، افترا ، افترا ، افترا ، حذف ، دروغ ، فحاشی ، پورنوگرافی ندارد. ، یا ناسزاگویی که ممکن است هنگام استفاده از خدمات Twitch با آن روبرو شوید. استفاده شما از خدمات Twitch به عهده خود شما است. بعلاوه ، این قوانین هیچگونه حق اقدام شخصی از طرف شخص ثالث یا انتظار منطقی از اینکه Twitch Services فاقد هرگونه محتوای منع شده توسط این قوانین است ، ایجاد نمی کند.

Twitch مسئولیتی در قبال اظهارات یا نمایش های مندرج در محتوای کاربر ندارد. Twitch هیچگونه محتوای کاربر ، نظر ، توصیه یا مشاوره بیان شده در آن را تأیید نمی کند ، و Twitch صریحاً از کلیه مسئولیت های مربوط به محتوای کاربر صرف نظر می کند. Twitch حق حذف ، غربالگری یا ویرایش هرگونه محتوای کاربر ارسال شده یا ذخیره شده در سرویس های Twitch را در هر زمان و بدون اطلاع ، از جمله در مواردی که چنین محتوای کاربر نقض این شرایط خدمات یا قانون مربوطه باشد ، برای خود حفظ می کند. ، و شما تنها مسئولیت ایجاد نسخه های پشتیبان و جایگزینی محتوای کاربر را دارید که با هزینه و هزینه خود در Twitch Services ارسال یا ذخیره می کنید. هرگونه استفاده از خدمات Twitch در نقض موارد فوق ، این شرایط خدمات را نقض می کند و ممکن است منجر به خاتمه یا تعلیق حقوق شما برای استفاده از خدمات Twitch شود.

برای ساکنان جمهوری کره ، به استثنای مواردی که Twitch منطقی می داند که اعلامیه از نظر قانونی ممنوع است (به عنوان مثال ، هنگام ارائه اخطار یا (i) قوانین ، مقررات یا دستورات قابل اجرا از سوی مقامات نظارتی را نقض می کند یا (II) مصالحه تحقیقات در حال انجام توسط یک مقام نظارتی) یا اینکه هر گونه اخطار ممکن است به شما ، اشخاص ثالث ، Twitch و / یا شرکت های وابسته به آن آسیب برساند (به عنوان مثال ، هنگام ارائه اخطار به امنیت سرویس های Twitch آسیب می رساند) ، Twitch بدون تاخیر اطلاع می دهد شما دلیل برداشتن گام مربوطه را

 1. احترام به حق چاپ
  Twitch به مالکیت معنوی دیگران احترام می گذارد و از الزامات مندرج در قانون حق چاپ هزاره دیجیتال (“DMCA”) و سایر قوانین قابل اجرا پیروی می کند. اگر شما صاحب حق چاپ یا عامل آن هستید و فکر می کنید محتوای ارسال شده در سرویس های Twitch حق نسخه برداری شما را نقض می کند ، لطفاً با توجه به دستورالعمل های DMCA ما یک اخطار را ارسال کنید که شامل اطلاعات بیشتری در مورد سیاست های ما ، مواردی که در اخطار شما قرار می گیرد و کجا اخطار خود را ارائه دهید
 1. علائم تجاری
  TWITCH ، آرم های Twitch و هر نوع محصول یا خدمات ، نام ، آرم یا شعار دیگری که Twitch از آن استفاده کرده است ، و ظاهر و احساس سرویس های Twitch ، از جمله تمام هدرهای صفحه ، گرافیک های سفارشی ، آیکون های دکمه و اسکریپت ها ، علائم تجاری یا تجاری هستند لباس Twitch ، و ممکن است به طور کامل یا جزئی در ارتباط با هر محصول یا خدماتی که Twitch نیست ، به هر روشی که احتمال ایجاد سردرگمی در مشتریان باشد ، یا به هر روشی که Twitch را بی اعتبار یا بی اعتبار کند ، بدون ما استفاده شود. اجازه قبلی کتبی هرگونه استفاده از این علائم تجاری باید مطابق با دستورالعمل های مارک تجاری Twitch باشد.

سایر علائم تجاری دیگر که در Twitch Services به آنها اشاره شده است ، دارایی صاحبان مربوطه می باشند. ارجاع در خدمات Twitch به هرگونه کالا ، خدمات ، فرآیند یا سایر اطلاعات با نام تجاری ، علامت تجاری ، تولید کننده ، تأمین کننده یا در غیر این صورت تأیید ، حمایت مالی یا توصیه آن توسط ما یا وابستگی دیگری نیست یا به معنای آن نیست.

 1. محتوای شخص ثالث
  علاوه بر محتوای کاربر ، Twitch ممکن است محتوای شخص ثالث دیگری را در سرویس های Twitch (در مجموع “محتوای شخص ثالث”) ارائه دهد. Twitch هیچ محتوای شخص ثالث را کنترل یا تأیید نمی کند و هیچ نوع نمایش و ضمانتی درباره محتوای شخص ثالث ، از جمله بدون محدودیت در مورد صحت یا کامل بودن آن ، نمی دهد. لطفاً توجه داشته باشید که ما محتوای شخص ثالث را ایجاد نمی کنیم ، آن را بروزرسانی یا نظارت نمی کنیم. بنابراین ما هیچ مسئولیتی در قبال محتوای شخص ثالث در خدمات Twitch نداریم.

شما مسئولیت تصمیم گیری در مورد اینکه آیا می خواهید به وب سایت های شخص ثالث یا برنامه های مرتبط با خدمات Twitch (“سایت های مرجع”) دسترسی داشته باشید یا از آنها استفاده کنید ، تصمیم می گیرید. Twitch هیچ یک از اینگونه سایتهای مرجع یا اطلاعات ، مواد ، محصولات یا خدمات موجود در سایتهای مرجع را کنترل یا تأیید نمی کند و هیچگونه ضمانت و ضمانتی در مورد سایتهای مرجع ارائه نمی دهد. علاوه بر این ، مکاتبات یا معاملات تجاری شما با تبلیغات تبلیغاتی یافت شده در یا از طریق Twitch Services یا مشارکت در تبلیغات تبلیغاتی ، فقط بین شما و این تبلیغ کننده ها انجام می شود. دسترسی و استفاده از سایت های مرجع ، از جمله اطلاعات ، مواد ، محصولات و خدمات موجود یا از طریق سایت های مرجع ، فقط به عهده خود شماست.

 1. ارسال ایده
  با ارائه ایده ها ، پیشنهادات ، اسناد و یا پیشنهادها (“ارسالی”) به Twitch یا کارمندان آن ، شما تأیید و موافقت می کنید که Twitch حق استفاده یا افشای چنین ارسالی را به هر طریقی بدون تأمین خسارت و اعتبار دارد. برای تو.
 2. فسخ
  این حق را دارد که به حداکثر میزان مجاز توسط قانون قابل اجرا ، بدون اطلاع قبلی و با صلاحدید ما ، مجوز استفاده از خدمات Twitch (از جمله برای ارسال محتوای کاربر) را فسخ کرده و دسترسی و استفاده شما در آینده را مسدود یا ممانعت کند. خدمات Twitch ، از جمله مواردی که ما منطقی در نظر بگیریم: (ب) شما به طور متقلبانه از خدمات Twitch استفاده یا سو use استفاده می کنید. یا (ج) به دلایل فنی یا قانونی مشاغل قادر به ادامه ارائه خدمات Twitch به شما نیستیم. حق ما برای خاتمه دادن مجوز شما شامل توانایی خاتمه یا تعلیق دسترسی شما به هرگونه محصولات یا خدمات خریداری شده ، از جمله اشتراک ها ، Prime Gaming یا حساب های Turbo است. در حد مجاز مجاز قانون مجاز ، تنها راه حل شما در رابطه با هرگونه عدم رضایت از: (i) خدمات Twitch ، (ii) هر مدت این شرایط خدمات ، (III) هرگونه سیاست یا عملکرد Twitch در کار با Twitch خدمات ، یا (IV) هرگونه محتوا یا اطلاعاتی که از طریق Twitch Services منتقل می شود ، برای خاتمه دادن به حساب شما و قطع استفاده از همه و همه قسمتهای خدمات Twitch است.

برای ساکنان جمهوری کره ، به استثنای مواردی که Twitch منطقی می داند که دادن اخطار از نظر قانونی ممنوع است (به عنوان مثال ، هنگام ارائه اخطار یا (i) قوانین ، مقررات یا دستورات مقامات نظارتی را نقض می کند یا (II) مصالحه تحقیقات مداوم توسط یک مقام نظارتی انجام شده است) یا اینکه هر گونه اخطار ممکن است به شما ، اشخاص ثالث ، Twitch و / یا شرکت های وابسته به آن آسیب برساند (به عنوان مثال ، هنگام ارائه اخطار به امنیت خدمات Twitch آسیب می رساند) ، Twitch بدون تاخیر اطلاع می دهد شما دلیل برداشتن گام مربوطه را.

 1. اختلافات
  آ. جبران خسارت

با حداکثر میزان مجاز توسط قانون قابل اجرا ، شما موافقت می کنید Twitch ، شرکت های وابسته به آن ، و هر یک از پیمانکاران ، کارمندان ، افسران ، مدیران ، نمایندگان ، تأمین کنندگان شخص ثالث ، مجوزها و شرکای مربوطه را جبران ، دفاع و نگه دارید. به طور جداگانه و جمعی ، “طرفین Twitch”) از هرگونه ادعا ، خسارت ، خسارت ، مطالبات ، هزینه ها ، هزینه ها و بدهی ها ، از جمله هزینه های حقوقی و هزینه های ناشی از دسترسی یا استفاده یا سو mis استفاده از خدمات Twitch شما ، هرگونه محتوای کاربری که در آن یا از طریق Twitch Services ارسال ، ذخیره یا انتقال می دهید ، نقض حقوق شخص ثالث ، هرگونه نقض این شرایط خدمات توسط شما یا نقض نمایندگی ها ، ضمانت ها و میثاق ها ساخته شده توسط شما در اینجا شما موافقت می کنید که هرگونه ادعای شخص ثالث را به سرعت به طرفین Twitch اطلاع دهید ، و Twitch حق دارد با هزینه شما ، دفاع و کنترل انحصاری هر موضوعی را که برای آن لازم است Twitch را جبران کنید ، بپذیرد و موافقت می کنید که با آن همکاری کنید دفاع توئیچ از این ادعاها. Twitch از تلاش معقولانه استفاده خواهد کرد تا هرگونه ادعا ، اقدام و یا اقدام به آگاهی از آن را به شما اطلاع دهد.

ب سلب مسئولیت بدون ضمانت

به حداکثر میزان مجاز توسط قانون قابل اجرا: (الف) سرویس های توئیچ و محتوای و مواد موجود در آن به اساس “همانطور که هست” ارائه می شود بدون ضمانت های هر نوع ، به عبارت دیگر اکسپرس یا منعکس شده نوشتن با TWITCH ؛ (ب) احزاب Twitch سایر ضمانت نامه ها ، قوانین ، گفته ها یا ضمنی های دیگر را توجیه می کنند ، اما شامل ضمانت های قابل قبول در مورد قابلیت فروش ، تناسب برای یک مورد خاص ، مواد موجود در ساختمان نیستند ، و توزیع می شوند ، محتوا یا مواد موجود در آن ؛ (ج) توئیچ نشان دهنده یا ضمانت نمی کند که محتوای یا مواد موجود در سرویس های توئیچ دقیق ، کامل ، قابل اعتماد ، فعلی یا بدون خطا باشد. (D) Twitch در قبال اشتباهات تایپی و یا حذف های مربوط به متن یا عکس پاسخگو نیست. و (ه) در حالی که تلاش های twit برای دسترسی شما و استفاده از سرویس های Twitch ایمن است ، Twitch نمی تواند و یا نماینده نیست یا ضمانت نمی کند که سرویس های Twitch یا سرور ما رایگان ویروس ها یا سایر موارد مضر است ، برای شناسایی و ضد عفونی ویروس ها از هر بار بارگیری ، باید از نرم افزارهای شناخته شده صنعت استفاده کنید. هیچ مشاوره یا اطلاعاتی ، چه شفاهی و چه کتبی ، از طریق Twitch یا از طریق سرویس های TwitCH توسط شما گرفته شده است ، هیچ ضمانتی را که به طور صریح در اینجا بیان نشده است ، ایجاد نخواهد کرد.

ج محدودیت مسئولیت و خسارت

من. محدودیت مسئولیت

به حداکثر میزان مجاز توسط قانون قابل اجرا: (الف) در هیچ موردی نباید انشعاب ایجاد شود یا طرفین انعطاف پذیر در قبال آسیبهای مستقیم ، خاص ، غیرمستقیم ، یا متعاقباً مسئولیت پذیر نخواهند بود ، یا سایر آسیب های احتمالی در این مورد ، در صورت عدم وجود استفاده ، از دست دادن سود ، یا از دست رفتن داده ها ، هرچند در یک اقدام در قرارداد ، شکنجه (با احتساب اما تا حد مجاز غیر قانونی) ، یا غیر از این ، به وجود آمدن یا به هر روشی که با استفاده از سایر امکانات در ارتباط باشد ، محتوا یا مواد ، بدون محدودیت و هرگونه صدمه ای که توسط اعتماد به دست آمده از هرگونه اطلاعات بدست آمده از Twitch یا نتیجه ای که از اشتباهات ، مصالح ، تعارض ها ، تعامل ها ، تعامل ها یا انتقال ، یا هرگونه عملکرد ، در نتیجه یا نتیجه نگرفتن از عملکردهای خدا ، عدم ارتباطات ، سرقت ، تخریب ، یا دسترسی غیر مجاز به سوابق ، برنامه ها ، یا خدمات TWITCH ، و (ب) هیچ مسئولیتی درمورد تعهدات سنگین ، در صورت انعقاد قرارداد ، ضمانت ، شکنجه (با احتساب بی قانونی ، چه فعالانه ، منفعلانه یا منصوب) ، تعهدات محصول ، تعهدات سنگین ، یا تعهدات دیگر ، استفاده یا ناتوانی در استفاده از سرویس های Twit بیش از مبلغی که برای دسترسی به خدمات Twitch در طول دوازده (12) ماه قبل از شما به طور فوری قبل از تاریخ ادعای تاریخ ادعای مالکیت یا یک صد دلار دیگر انجام می شود. تا حدی که قانون قابل اجرا محدودیت مسئولیت این چنینی را منع می کند ، Twitch مسئولیت خود را تا حدی که با قانون قابل اجرا مجاز است ، محدود می کند.

دوم سایت های مرجع

این محدودیت های مسئولیت پذیری نیز با توجه به صدمه هایی که شما به دلیل هر محصول یا خدمات فروخته شده یا ارائه شده در هر سایت مرجع یا سایر سایت های ارجاع شده توسط سایر اشخاص دیگر از این قبیل و توزیع می کنید ، موجود است. .

سوم اساس معامله

شما می شناسید و موافقت می کنید که Twitch خدمات TWITCH ، محتوای کاربر ، مواد و سایر مطالب و اطلاعات را ارائه داده است ، قیمت های خود را تنظیم می کند و در این شرایط خدمات در رابطه با اعتماد به نفع توجیه پذیرفته شده است ، سلب مسئولیت ضمانت و محدودیت های مربوط به مسئولیت در اینجا تنظیم انعکاس یک دلیل منطقی و عادلانه از ریسک بین شما و انعکاس ، و ادعای ضمانت و محدودیت های مسئولیت راجع به مسئولیت های دیگر از آنجا که به شما پیشنهاد داده نمی شود ، TWITCH قادر به ارائه خدمات TWITCH به شما در مبانی اقتصادی و منطقی بدون این محدودیت ها نخواهد بود.

د قانون و مکان قابل اجرا

(i) در حد مجاز قانون مجاز ، شما و Twitch توافق می کنید که اگر شما یک سازمان مشترک یا یک مقیم مصرف کننده در یک حوزه قضایی به غیر از موارد موجود در (ii) زیر هستید ، قانون حاکم و مقررات داوری زیر اعمال می شود:

لطفاً موارد زیر را با دقت بخوانید زیرا از شما می خواهد اختلافات خود را با کش و چمدان داوری کنید ، روشی که می توانید از طریق Twitch به دنبال کمک باشید.

شما و Twitch موافقت می کنید که هرگونه اختلاف ناشی از این شرایط خدمات یا استفاده شما از خدمات Twitch را داوری کنید ، با این تفاوت که شما و Twitch ملزم به داوری در هر اختلافی نیستید که در آن هر یک از طرفین بخاطر استفاده غیرقانونی از حق نسخه برداری ، به دنبال تسویه حساب و سایر موارد باشد. ، علائم تجاری ، نام تجاری ، آرم ، اسرار تجاری یا حق ثبت اختراع. داوری مانع از این می شود که شما در دادگاه یا از طریق دادرسی حقوقی خواستگاری کنید. شما و Twitch توافق می کنید که هرگونه اختلاف را در طی سی (30) روز از زمان بروز به طور کتبی به یکدیگر اطلاع دهید. اخطار به Twitch به این آدرس ارسال خواهد شد: Twitch Interactive، Inc.، Attn: Legal، 350 Bush Street، 2nd Floor، San Francisco، CA 94104. شما و Twitch بیشتر موافقت می کنید: قبل از هرگونه درخواست داوری ، مصوبه غیررسمی را امتحان کنید. هرگونه داوری در سانتا کلارا ، کالیفرنیا رخ خواهد داد. این داوری طبق قوانین JAMS توسط یک داور محرمانه انجام می شود. و اینکه دادگاه های ایالتی یا فدرال در سانتا کلارا ، کالیفرنیا صلاحیت انحصاری هرگونه تجدیدنظر در مورد رأی داوری و هرگونه دادخواست بین طرفین را که داوری نکنند ، دارند. غیر از رویه های کلاسی و روش های درمانی که در زیر بحث می شود ، داور اختیار دارد هر نوع درمانی را که در غیر این صورت در دادگاه وجود دارد ، اعطا کند. هرگونه اختلاف بین طرفین بدون تأثیر بر هرگونه تعارض اصول قانونی که ممکن است اجرای قانون یک حوزه قضایی دیگر را پیش بینی کند ، با این توافق نامه و قوانین ایالت کالیفرنیا و قوانین قابل اجرا ایالات متحده اداره خواهد شد. خواه اختلاف در داوری و هم در دادگاه مورد رسیدگی قرار گیرد ، شما و Twitch در برابر دیگری اقدام طبقاتی ، داوری طبقاتی یا سایر اقدامات یا پروندهای نمایندگی را شروع نخواهید کرد.

(ii) اگر در هر حوزه قضایی مقیم باشید که مقررات مندرج در بخش فوق غیرقابل اجرا باشد ، در نتیجه اختلافات ، ادعاها یا علل اقدام ناشی از یا در ارتباط با این شرایط خدمات تحت کنترل خواهد بود و تحت قوانین حوزه قضایی اقامت شما تفسیر می شود و توسط دادگاه های مدنی ذی صلاح در حوزه قضایی اقامت شما حل و فصل خواهد شد.

ه ادعاها

شما و twitch موافقت می کنید که هر علتی از عملکرد ناشی از یا مرتبط با سرویس های توئیچ باید در عرض یک سال (1) سال بعد از علت اعمال اقدام شود. در غیر این صورت ، چنین علت عملکردی بطور دائم منع شده است.

 1. متفرقه
  آ. چشم پوشی
  اگر ما نتوانیم هیچ حقی یا مفیدی از این شرایط خدمات را اعمال یا اعمال کنیم ، این به منزله چشم پوشی از چنین حق یا تعهدی نخواهد بود. هرگونه چشم پوشی از ارائه هر یک از این شرایط خدمات فقط در صورت کتبی و امضای طرف مربوط موثر خواهد بود.

ب قابلیت تحمل
اگر هر یک از مفاد این شرایط خدمات غیرقانونی ، فاقد اعتبار یا به هر دلیلی غیرقابل اجرا شناخته شود ، آن ماده در حداقل شرایط لازم محدود یا حذف می شود و بر اعتبار و قابلیت اجرای هیچ تأثیری نخواهد گذاشت مواد باقیمانده

ج وظیفه
این شرایط خدمات و هرگونه حقوق و مجوزی که در این بخش اعطا می شود ، ممکن است توسط شما منتقل یا اختصاص داده نشود ، اما ممکن است توسط Twitch بدون محدودیت تعیین شود. هرگونه تکلیفی که بر خلاف این شرایط خدمات انجام شود ، فاقد اعتبار است.

د بقا
با خاتمه این شرایط خدمات ، هر ماده ای که از نظر ماهیت یا اصطلاحات صحیح باقی بماند ، در چنین پایان یا انقضا زنده می ماند ، از جمله ، اما به آنها محدود نمی شود ، بخشهای 7 ، 8 ، 11 ، 12 و 15-17.

ه کل مورد
شرایط خدمات ، که شامل شرایط فروش و دستورالعمل های انجمن است ، کل توافق نامه بین شما و Twitch در رابطه با موضوع اینجا است و اصلاح نمی شود مگر با نوشتن امضا توسط نمایندگان مجاز هر دو طرف ، یا توسط تغییر در این شرایط خدمات ساخته شده توسط Twitch به شرح زیر در بخش 6 بالا.

 1. درخواست اطلاعات و نحوه ارائه احضاریه
  کلیه درخواست های مربوط به اطلاعات یا اسناد مربوط به مراحل قانونی ، پیش بینی شده یا روند قانونی ، تحقیقات یا اختلافات باید با استفاده از سطح مناسب مراحل قانونی انجام شود و باید از طریق شرکت خدمات Corporation (CSC) ، ملی Twitch به درستی در Twitch ارائه شود. نماینده ثبت شده لطفاً در زیر آدرس کالیفرنیا برای CSC را پیدا کنید (دفتر CSC در حوزه قضایی شما ممکن است از طریق وب سایت وزیر امور خارجه واقع شود):

Twitch Interactive، Inc.
c / o شرکت خدمات سهامی خاص
2710 Gateway Oaks Drive ، سوئیت 150N
ساکرامنتو ، کالیفرنیا 95833

لطفا توجه داشته باشید که Twitch درخواست اطلاعات یا اسناد یا سرویس مراحل کار را از طریق ایمیل یا نمابر قبول نمی کند و به این درخواست ها پاسخ نمی دهد. همه درخواست ها باید شامل اطلاعاتی باشد که شما ممکن است در شناسایی سوابق مربوطه (به ویژه سرویس Twitch مورد بحث ، به عنوان مثال ، www.twitch.tv و نام کاربری مورد بحث ، به عنوان مثال ، نام کاربری Twitch: http: // www.twitch.tv/username) ، اطلاعات خاص درخواستی و ارتباط آن با تحقیقات شما. لطفاً توجه داشته باشید که محدود کردن درخواست شما به سوابق مربوطه (به عنوان مثال ، یک دوره زمانی محدود) پردازش موثر درخواست شما را تسهیل می کند.

خدمات Twitch توسط Twitch Interactive، Inc. ، واقع در: 350 Bush Street، 2nd Floor، San Francisco، CA 94104 و ایمیل: [email protected] ارائه می شود. اگر شما ساکن کالیفرنیا هستید ، ممکن است همین اطلاعات را با ارسال نامه به آدرس فوق با آدرس ایمیل خود و درخواست این اطلاعات برای شما ایمیل کرده باشد.

18- شرایط خاص Twitch Sings
Twitch Sings (“Twitch Sings”) ، که بخشی از Twitch Services است ، یک بازی آواز و پخش جریانی رایگان است. به هر کسی امکان می دهد موسیقی پاک شده از حقوق خود را بصورت خصوصی یا در کانال Twitch شخصی خود به صورت زنده بخواند و VODs را با کاربران Twitch و سایر کاربران Twitch Sings ایجاد و به اشتراک بگذارد. تمام فعالیت های بازی را می توان بدون هیچ گونه نرم افزار اضافی در Twitch پخش کرد.

برای پایان دادن به اجرای یک آهنگ ، اجرای یک دوئت یا اجرای مستقیم در یک کنسرت برای صدها طرفدار تشویق. پاداش: اگر از ویژگی Twitch Sings استفاده کنید که به شما امکان می دهد عملکرد خود را به طور مستقیم به Twitch منتقل کنید ، احساسات ناشی از گپ از بین می رود ، در حالی که در زیر ، تشویق ها و اعلان های اشتراک با هشدارها و جلوه های درون کنسرت برجسته می شوند.

قبل از اینکه از بالای طرفداران فریاد بزنید ، چندین دستورالعمل را دنبال کنید:

متن ترانه را همانطور که در برنامه نشان داده شده آواز بخوانید یا وقتی متن آهنگ نمایش داده نمی شود ، به بهترین وجه دانش خود ،
از تغییر شخصیت اساسی هر آهنگ موجود در Twitch Sings اجتناب کنید. و
رفتار کنید (به اصطلاح صخره ای: اتاق هتل را آشغال نکنید). خود را مطابق با دستورالعمل های انجمن و این شرایط خدمات انجام دهید.

برای در دسترس قرار دادن آثار موسیقی از هنرمندان مختلف در Twitch Sings (از راک گرفته تا پاپ) ، Twitch با دارندگان حقوق مختلف با مجوزها مذاکره کرد و این کار را برای اضافه کردن آهنگ های موسیقی جدید ادامه داد. مجوزهای اعطا شده به Twitch به Twitch اجازه استفاده از آثار را می دهد و آنها را فقط برای ارتباط با Twitch Sings و Twitch Services جهت استفاده به شما ارائه می دهد. محتوای Twitch Sings برای استفاده در خارج از سرویس های Twitch پاک نشده است. معنی این امر این است که ، در سبک زندگی جدید راک اند رول خود ، انجام ندهید:

استفاده غیر مجاز از عناصر دارای حق چاپ از یک آهنگ Twitch Sings (از جمله استفاده از داستان یک آهنگ در یک اثر خلاقانه دیگر) ؛
مالکیت کپی رایت آهنگ ها (یا هر تنظیم آهنگ) موجود در Twitch Sings را تأیید کنید. یا
از عملکرد خود در Twitch Sings در خارج از خدمات Twitch استفاده کنید ، به استثنای اینکه می توانید از ابزار صادر کننده YouTube ارائه شده در Twitch استفاده کنید. با این حال ، شما نمی توانید از هیچ حقی برای ادعا یا درآمدزایی از هرگونه محتوای صادر شده استفاده کنید ، یا تلاش یک دارنده حقوق موسیقی (مانند ناشر موسیقی که آهنگی را که ضبط کرده اید را کنترل می کند) برای ادعا یا کسب درآمد ، از طریق یک دارنده حقوق موسیقی مسدود ، اختلاف ، تداخل یا سرکوب کنید. محتوای صادر شده
انجام هر یک از موارد فوق ممکن است شما را متوجه ادعای نقض مالکین حقوق و نمایندگان آنها کند.

در آخر ، ما می خواهیم این واقعیت را آگاه کنیم که حقوق موسیقی با گذشت زمان تکامل می یابد. بنابراین ، ما حق تغییر یا حذف برخی از آهنگ ها یا سایر مطالب را از Twitch Sings در هر زمان برای خود محفوظ می دانیم (به عنوان مثال ، در صورت لزوم برای مطابقت با مجوزهای موسیقی ما یا با قوانین قابل اجرا). این ممکن است به این معنی باشد که Twitch ملزم به کاهش اجراهای ضبط شده قبلی است. Twitch هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده شما از Twitch Sings ندارد و هیچ مسئولیتی را بر عهده نمی گیرد.

 1. شرایط خاص موسیقی متن توسط Twitch
  Soundtrack by Twitch (“Soundtrack”) ، که بخشی از Twitch Services است ، ابزاری پخش کننده است که به سازندگان امکان پخش موسیقی مجاز در پس زمینه پخش جریانی مستقیم آنها و بارگذاری فیلمهای درخواستی از آن جریان های زنده را می دهد. شامل چنین موسیقی نیست. با بارگیری ، نصب و / یا استفاده دیگر از Soundtrack ، شما موافقت می کنید که دانلود ، نصب و / یا استفاده از Soundtrack تحت این شرایط خدمات قرار خواهد گرفت. دستورالعمل های انجمن Twitch و دستورالعمل های موسیقی نیز اعمال می شوند و ما توصیه می کنیم قبل از استفاده از موسیقی متن هر دو منبع را مرور کنید.

موسیقی متن موسیقی از روی خواسته Twitch برای ارائه انواع گسترده موسیقی مجاز به سازندگان برای پخش مستقیم پخش شد. برای امکان پذیر ساختن این امکان ، Twitch مجوزهای مختلفی را در اختیار دارندگان حقوق خود قرار داد و برای افزودن آهنگ های جدید به ایستگاه های Soundtrack و لیست های پخش ، این کار را ادامه می دهد. Twitch همچنین Soundtrack را طراحی کرده است تا به سازندگان توانایی تولید فیلم های درخواستی از جریان های زنده خود را که شامل این موسیقی نیست ، دهد.

مجوزهای Twitch تضمین شده به Twitch اجازه می دهد تا این مواد را برای استفاده در جریانهای مستقیم کانال Twitch در دسترس شما قرار دهد. موسیقی و سایر مطالبی که از طریق Soundtrack در دسترس قرار گرفته اند ، مجوز استفاده شما در محتوای از پیش ضبط شده ، محتوای قابل پخش جریان بصورت تقاضا (مانند VOD و کلیپ) یا خارج از سرویس های Twitch را ندارند. این بدان معنی است که شما نمی توانید:

محتوای درخواستی حاوی مطالب از Soundtrack ایجاد کنید – ما Soundtrack را با در نظر گرفتن این محدودیت طراحی کرده ایم و با نصب صحیح به شما امکان می دهد فیلم های بدون نیاز به موسیقی از جریان های زنده که شامل موسیقی Soundtrack هستند را تهیه و استفاده کنید. یا
محتوای پخش جریانی مستقیم که شامل موسیقی یا سایر مطالب Soundtrack خارج از سرویس های Twitch است.
انجام هر یک از موارد فوق ممکن است شما را متوجه ادعای نقض مالکین حقوق و نمایندگان آنها کند.

در آخر ، ما می خواهیم این واقعیت را آگاه کنیم که حقوق موسیقی با گذشت زمان تکامل می یابد. بنابراین ، ما حق تغییر یا حذف برخی از آهنگ ها یا سایر مطالب را از موسیقی متن در هر زمان برای خود محفوظ می داریم (به عنوان مثال ، در صورت لزوم برای رعایت مجوزهای موسیقی ما یا با قوانین قابل اجرا). Twitch در رابطه با استفاده شما از Soundtrack هیچ گونه مسئولیتی نمی پذیرد و هیچ مسئولیتی را بر عهده نمی گیرد.

قدرت گرفته از موبوتک

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *