مقدمه

همونطور که خیلی از شما میدونید استریمر های ایرانی خوبمون قادر به دریافت پولشون از توییچ به دلیل تحریم ها نیستند. حالا مسئله ای که اینجا مطرح میشه اینه که ما سابسکرایب کنیم یا نه ؟

بیاید اول این دو حمایت رو باهم مقایسه کنیم و منافع و معایبش رو بگیم تا در آخر نتیجه گیری کنیم که کدوم رو برای حمایت بهتره.

اینجا ما چند تا از تفاوت های دونیت ریالی با سابسکرایب رو نوشتیم.

تفاوت هاسابسکرایبدونیت ریالی
1. دریافت نشان مخصوص سابسکرایبداردندارد
2. استفاده از ایموت های جذاب استریمرداردندارد
3. دریافت توییچ پوینت بیشتر نسب به بقیهداردندارد
4. دریافت حمایت برای استریمرساکن ایرانندارددارد
5. دریافت حمایت برای استریمرخارج از ایراندارددارد
6. افزایش اعتبار چنل توییچداردندارد
7. مقدار حمایت$10-$25-$5دلخواه
8. قابلیت حمایت از ایراندارددارد
9. قابلیت حمایت از خارجداردندارد
10. دریافت خالص حمایت50%تمام حمایت
11. مدت حمایتیک ماهلحظه ای
جدول مقایسه سابسکرایب و دونیت

خوب همون طور که در جدول بالا یک سری از تفاوت ها رو مطرح کردیم باید متوجه شده باشیم که برای کدوم استریمر باید از چه طریق حمایت کنیم.

دو بحث دیگه هم به اسم حمایت دلاری و دونیت بیت میاد وسط که حمایت دلاری در دسته حمایت های ریالی قرار میگیره به دلیل اینکه استریمرساکن ایران قابل به دریافت مقدار ریالی اون دلار حمایت شده میباشد و بیت توییچ هم در دسته سابسکرایب ها قرار میگیره به دلیل اینکه استریمر ساکن ایران قابل به دریافت اون نیست.

سرانجام برای خلاصه بندی باید بگیم که از استریمر ایرانی ساکن خارج از ایران میتونید از هر دو روش از استریمر حمایت کنید و استریمر هم قادر به دریافت اون حمایت ها هست ولی اگر استریمر ساکن ایران باشد شما هیچ حمایتی از اون نمیکنید جز رشد چنل توییچ اون، پس اگر دنبال حمایت از استریمر ساکن ایران هستید بهترین گزینه حمایت ریالی هست و اگر دوست دارید از ایموت ها و منافع سابسکرایب که در بالا بهشون اشاره شده بهرمند شوید میتونید با استفاده از سایت هایی از جمله آیموبوتک این سابسکرایب رو با کمترین هزینه ممکن انجام دهید.

یکی دیگه از قابلیت هایی که سابسکرایبت از طریق آی‌موبوتک میشه به اون اشاره کرد حمایت تومانی از استریمر هست. به این صورت که اگر استریمر درخواست کنید میتواند حدود نصف سود حال از فروش هر سابسکرایب از چنل خودش رو دریافت کنه که شاید یک حمایتی از اون استریمر ساکن ایران حساب بشه.

مرسی از اینکه وقت گذاشتید و این مطلب رو خوندید. برای سخن پایانی هم باید بگیم که اینجا فقط به تفاوت های سابسکرایب و دونیت اشاره شده و تصمیم گیرنده نهایی خود شما هستید. بهترین حمایت از ما هم انتشار بلاگ های ما به دوستانتون هست. نظراتتون فراموش نشه =)

قدرت گرفته از موبوتک

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 56ad4170ab91ba9fc3c81a9d1abddb2f.png است

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *