مفدمه

یکی از کار هایی که استریمر ها موقع پایان استریم انجام میدن رید (Raid) کردن هست که به معنی فرستادن تماشاکننده های خودشون به یک استریم دیگه.

ولی خیلی این رید ها به منظور خاصی هستیند که قراره توی این مطلب به اون ها بپردازیم و به شما یاد بدیم که اگر تا الان نمیونستید که رید کردن مضر چه عواقبی داره، توی این مطلب اون رو یاد بگیرید.

تبلیغ یا تخریب؟

اینکه شما مخاطبین خودتون رو به سمت یک استریم دیگه هدایت کنید کارخیر خواهانه ای هستش ولی اینکه مخاطبین شما در اون استریم چگونه رفتار کنند به شدت مهم هستش. یادتون باشه که مخاطبین شما نماینده های چنل شما هستند.

شما به عنوان ه وارد یک استریم میشید باید به قوانین اون استریم احترام بگذارید.

شاید قوانین این استریم با استریم قبلی که در اون حضور داشتید فرق داشته باشد.

البته این موضوع وجود داره که هنوز بعضی افراد فرهنگ و آگاهی این موضوع رو ندارند.

تاثیر

اگر بقیه یه کار احمقانه انجام بدن کسی راجب احمقانه بودن این کار حرف نزنه دلیل نمیشه که این کار احمقانه نباشد!

اینکه یک محتوا ساز چطور و چگونه رید رو اجام بده و چه جملاتی رو قبل از رید کردن بیان کنه روی رفتار مخاطب تاثیر گذاره. اگه محتوا سازگفت: برید توی چت اون استریمر و “چقدر تو زشتی” رو اسپم کنید، اینکار احمقانست حتی اکر 147 نفر دیگه این کار رو انجام بدن باز شما نباید این کار رو انجام بدید. صرفا چون بقیه دارند این کار رو انجام میدن.

متاسفانه استریمر های دخترمون خیلی از این مسئله رنج میبرند و طی چند ماه اخیر از این قبیل رید های مخرب عمدی زیاد پیش آمده.

در نتیجه قبل از اینکه مخاطبین خودتون رو راهی یک استریم دیگه کنید مواظب باشید که قلب اون استریمر رو نشکنید.

اعداد

این باور که رید هایی با تعداد مخاطب کمتر(نسبت به تعداد مخاطب استریمر شماره 2) صرفا برای این هستش که استریمر(استریمر1) اسمی دست و پا کند از ریشه اشتباه هست. البته من شما رو مقصر نمیدونم بلکه بعضی استریمر ها چنین تفکری داشتند ولی با رشد کردن متجه این کار شدند و دیگه این کار رو اجام نمیدند.

من به شما مخاطبین استریم ها پیشنهاد میکنم استریمر ها رو بر اساس تعداد ویوور مقایسه نکیند و سعی کنید از همه استریمر ها با اغوش باز استقبال کنید.

انرژی مثبت+

مطمئن هستم که همه محتوا ساز ها تنها هدفشون از رید کردن اینه که به یه نفر دیگه انرژیمثبت خودشون رو انتقال بدن و در اون انرژی شریک باشند. پس یادتون نره که وقتی به عنوان یک ریدر وارد چت میشوید، انرژی مثبت فراموش نشه که یکی از بهترین حمایت ها انرژی مثبته!

این مطلب با اندکی تغییر از یکی از پست های استریمر خوبمون، Br1zor با کسب اجازه هست که میتونید برای حمایت از اون به خاطر کمک به تکمیل این بلاگ برای بالا بردن فرهنگ توییچ، برید و داخل ایسنتاگرامش اون رو فالوو کنید و بهش انرژی مثبت بدید.

قدرت گرفته از موبوتک

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *