خیلی از شما دوستان سوالاتی دارید که جوابشون کوتاه هست و نمیشه براشون یه بلاگ جداگانه درست کرد.

پس تصمیم گرفتیم سوالاتی که شما داخل اینجا مینویسید رو همراه با جوابش اینجا به اشتراک بگذاریم تا هم شما و هم بقیه دوستان که ممکنه این سوال رو داشته باشند جوابشون رو دریافت کنند.

توجه کنید که اگر سوالی تکراری باشه به اون جواب داده نمیشه؛ پس اول با دقت دنبال سوال خودتون بگردید اگر پیدا نکردید از طریق لینک بالا سوال خودتون رو مطرح کنید.

لطفا از پرسیدن سوالات بی مورد و شخصی درباره استریمر یا هر شخص دیگری خودداری کنید زیرا جواب داده نخواهد شد و تا حدامکان سوالات خودتون رو واضح بیان کنید تا مشکلی در جواب دهی به سوال شما پیش نیاد.

زمان جواب دهی به سوال شما بستگی به تخصصی بودنش دارد و اگر سوالی در رابطه با گیم یا استریم هست باید صبر کنید تا جست و جوی های ما از استریمر ها یا عوامل آن صورت پذیرد و یک پاسخ جامع و کامل به دست شما برسد.

  • معنی ایموت PogO ؟

ایموت PogO معمولا زمانی استفاده میشه که استریمر یا فردی داخل چت یه حرف مسخره یا بی‌مزه ای میزنه که اصلا خنده دار نیست و چت اصلا علاقه ای به شنیدن اون نداره و به معنای ؟Who asked هست.

  • درآمد ما از ساب ها که به حساب PayPal واریز میشه چه قدر هست؟

خوب ببینید اول اینکه اگر شما خارج از ایران زندگی نمیکنید نمیتوانید پول ساب هارو از توییچ دریافت کنید پس اگر PayPal هم داشته باشید پولی به حساب شما نمیاد. اگر خارج از ایران هستید و میتوانید بعد از افیلیت پول خودتون رو به PayPal خودتون واریز کنید این مقدار بستگی به نوع مالیات های کشور شما میباشد.

  • مالیاتی که از هر ساب از من کسر میشود چقدر است؟

معمولا تویچ مالیات خودش که برای افراد معمولی و برای افراد پارتنر حدود 50% هست که از مقدار درآمد شما از توییچ کسر میگردد و PayPal هم بین 5 تا 8 درصد مالیات میگیره از هر تراکنش ارسالی یا دریافتی شما (نه خرید) که این هم به کشور حساب شما هم به مقدار پول انتقالی شما بستگی داره.

  • یعضی از ایموجی ها مثل KEKW یا sadKEK لود نمی شوند.

لود نشدن ایموت ها به چند دلیل بستگی داره، اول ابنکه برای دیدن ایموت ها حتما باید دو افزونه FFZ و BTTV رو روی مرورگر خودتون داشه باشید تا بتونید این ایموت هارو ببینید، اگر این دو افزونه رو دارید و باز هم برای شما لود نمیشه یکبار پاک و دوباره نصبشون کنید.

دوم اگر یکی از برنامه های پلاگینی رو روی سیستم خودتون که برای دیدن چت ها فقط استفاده میشوند رو نصب دارید و ایموت هارو به شما نشون نمیده یکبار برنامه رو ببندید و دوباره باز کنیدش، اگر باز هم برای شا لود نکرد یکبار برنامه رو پاک و نسخه جدیدش رو دانلود و نصب کنید.

  • چطوری یک کامد رو تغییر بدیم؟

همانطور که میدونید شما میتونید با دستور cmd add !exam exam title! میتوانید کامند خودتون رو اضافه کنید و این دستور رو هم باید داخل چت استریم نوشته شود و شما ماد اون چنل باشید.

حالا برای تغییر یا حذف کامند کافیه جای add از edite برای ویرایش و delete برای حذف کامند استفاده کنید. همچنین میتوانید داخل متن کامند هم از دستور me/ برای رنگی کردن متن کامند استفاده کنید.

  • با سلام چجوری برای خودم برای استریمم پوینت های توییچ رو فعال کنم؟>

برای اینکه پوینت های توییچ در استریم شما فعال شود لازم هست که شما افیلیت شده باشید.

  • چجوری بخش About اکانت توییچ خودم رو بهش لینک دونیت یا دیسکورد اضاقه کنم ؟

برای اضافه کردن About باید از سمت راست روی پروفایل توییچ خود کلیک و به قسمت چنل بروید و روی About کلیک کنید. در صفحه باز شده یک کلید با عنوان Edit Panels میباشد که شما باید اون روشن و پنل های مختلف رو به توییچتون اضافه کنید.

  • من با گوشی استریم میکنم اما نمی‌دونم دقیقا باید از کجا استریم هام رو ذخیره و مجدد مشاهدشون کنم؟

شما میتونید با رفتن به بخش داشبورد توییچ خودتون و قسمت video producer تمامی VOD های خودتون رو ببینید و اگر نیاز بود به نمایش برای سایر مخاطب ها دربیارید.