مقدمه

همانطور که میدانید چند وقتی هست که توییچ سخت تر از همیشه بر روی پخش کردن موزیک در استریم حساس شده و در همین هین خیلی از استریمر ها اینو رعایت نمیکنند. اکنون بر این امدیم تا دستور العمل های کپی رایت توییچ رو برای شما شرح دهیم.

تمامی اطلاعات زیر بر گرفته از Digital Millennium Copyright Act های خود توییچ هست و فقط ترجمه نوشتاری شده در صورت نیاز میتوانید با مراحعه به سایت اصلی از زبان اصلی این قوانین استفاده کنید.

دستورالعمل های اعلامیه قانون حق نسخه برداری هزاره دیجیتال
این سیاست ما است که به اخطارهای روشن ادعای نقض حق نسخه برداری پاسخ دهیم که کاملاً با قانون حق چاپ هزاره دیجیتال مطابقت دارد. علاوه بر این ، ما بلافاصله بدون اطلاع قبلی حساب افرادی را که توسط ما تعیین شده اند “مرتکب نقض قانون” می شوند ، خاتمه خواهیم داد.

لطفا توجه داشته باشید که زیر 17 سال ایالات متحده در بخش 512 (و) ، هر شخصی که آگاهانه از نظر مادی سوrepاستفاده کند که ماده یا فعالیتی ناقض قانون است ، یا اینکه این ماده یا فعالیت به اشتباه یا با شناسایی اشتباه حذف یا غیرفعال شده باشد ، ممکن است مشمول مسئولیت باشد. Twitch ممکن است ، بنا به صلاحدید خود ، یک نسخه از اعلان یا دفاعیه در برابر اخطار شما را با اشخاص ثالث به اشتراک بگذارد (این ممکن است شامل به اشتراک گذاشتن اطلاعات با دارنده حساب باشد که به اتهام فعالیت نقض قانون یا انتشار).

اطلاع از تخلف

اگر شما صاحب حق چاپ هستید یا نماینده آن هستید و فکر می کنید هرگونه محتوای محتوایی که در وب سایت های ما میزبانی می شود ، حق چاپ شما را نقض می کند ، بنابراین می توانید با ارائه قانون حق چاپ اختصاصی Twitch ، یک اعلامیه کتبی مطابق با قانون حق نسخه برداری هزاره دیجیتال (“DMCA”) ارسال کنید. نماینده ای که اطلاعات زیر را به صورت کتبی ارائه می دهد:

شناسایی اثر دارای حق نسخه برداری که ادعا شده نقض شده است ، یا اگر چندین اثر دارای حق چاپ در یک سایت آنلاین تحت پوشش یک اعلان قرار داشته باشد ، لیست نمایشی از این نوع آثار است.
شناسایی موادی که ادعا می شود نقض کننده یا مورد فعالیت نقض کننده است و قرار است حذف شود یا دسترسی به آن غیرفعال شود و اطلاعات کافی برای اجازه دادن به Twitch برای یافتن مواد کافی است. ارائه پیوند به خبرمایه پخش کننده و زمان مشخصی برای بخش خاصی از خبرمایه که به اعتقاد شما در آن نقض صورت گرفته است ، بهترین راه برای کمک به ما در مکان یابی سریع مطالب است.
جمله ای را اضافه کنید که:
شما حسن نیت دارید که استفاده از مطالب به روشی که از آن شکایت شده توسط صاحب حق چاپ ، نماینده آن یا قانون مجاز نیست.
اطلاعات موجود در اعلان دقیق است و گفته ای تحت مجازات شهادت دروغ است که شما مجاز هستید از طرف صاحب یک حق انحصاری که ادعا می شود نقض شده است عمل کنید. (به عنوان مثال ، “اطلاعات موجود در این اعلان دقیق است و تحت مجازات شهادت دروغ ، من یک مالک یا نماینده مجاز به اقدام به نمایندگی از مالک یک حق انحصاری هستم که گفته می شود نقض شده است.)”

اطلاعات کافی برای اجازه دادن به Twitch برای تماس با شما کافی است ، مانند آدرس ، شماره تلفن و در صورت وجود ، آدرس ایمیلی که ممکن است با آن تماس بگیرید.
امضای فیزیکی یا الکترونیکی شخصی مجاز به اقدام از طرف صاحب یک حق انحصاری که گفته می شود نقض شده است (تایپ نام قانونی کامل شما کافی است).
اگر نتوانید تمام الزامات DMCA را برای اعلان ها رعایت کنید ، ممکن است طبق ارتباطات شما عمل نکنیم.
دفاعیه در برابر اخطار
اگر تصمیم دارید یک دفاعیه در برابر اخطار برای ما ارسال کنید ، برای موثر بودن آن باید یک ارتباط کتبی باشد که شامل همه موارد زیر است:

شناسایی موادی که حذف شده یا دسترسی به آنها غیرفعال شده است و مکانی که در آن ماده قبل از حذف یا دسترسی به آن غیرفعال شده است.
جمله ای را اضافه کنید که:
شما برای صلاحیت دادگاه ناحیه فدرال برای ناحیه قضایی که آدرس شما در آن قرار دارد موافقت می کنید یا اگر آدرس شما خارج از ایالات متحده باشد ، ناحیه قضایی که توئیچ در آن واقع شده است ، روند رسیدگی را از طرف شاکی می پذیرید. (به عنوان مثال ، “من به صلاحیت دادگاه منطقه ای فدرال برای منطقه ای که آدرس من در آن واقع شده است موافقت می کنم ، یا اگر آدرس من خارج از ایالات متحده باشد ، منطقه قضایی که Twitch در آن واقع شده است ، و خدمات روند از طرف مدعی. “
شما با مجازات دروغگویی سوگند یاد می کنید که حسن نیت دارید که در اثر اشتباه یا شناسایی غلط از مواد حذف یا غیرفعال شده ، مواد حذف یا غیرفعال شده اند. (به عنوان مثال ، “سوگند یاد می کنم ، تحت مجازات شهادت دروغ ، که من یک حسن نیت دارم که بر اثر اشتباه یا شناسایی غلط از مواد حذف یا غیرفعال شده ، مواد حذف یا غیرفعال شده است.)

نام قانونی ، آدرس ایمیل ، آدرس فیزیکی و شماره تلفن کامل شما.
امضای فیزیکی یا الکترونیکی شما (تایپ نام قانونی کامل کافی است).
اگر نتوانید تمام الزامات DMCA برای دفاعیه در برابر اخطارها را رعایت کنید ، ممکن است طبق ارتباطات شما عمل نکنیم.
پس گرفتن
Twitch از پس گرفتن اعلان های ادعای نقض حق نسخه برداری از طرف طرف اصلی که آنها را ارسال کرده است ، در حد امکان ، قدردانی می کند. اگر تحت تأثیر اخطاریه ای قرار گرفتید ، می توانید مستقیماً با درخواست کننده تماس بگیرید تا درخواست پس گرفتن آن را داشته باشد. لطفاً توجه داشته باشید که Twitch ممکن است نتواند محتوای خاصی را بازیابی کند.

اگر می خواهید اعلامیه نقض حق نسخه برداری ادعا شده خود را پس بگیرید ، لطفاً از [email protected] از همان آدرس ایمیل اعلان اصلی خود ایمیل کنید. توجه داشته باشید که ما نمی توانیم برداشت هایی را که از آدرس ایمیل دیگری ارسال می شوند پردازش کنیم. پس گرفتن شما باید شامل موارد زیر باشد:

مطلبی را که می خواهید پس بگیرید به وضوح شناسایی کنید ، یک URL خاص وارد کنید
تاریخ اعلان اصلی شما و شناسه ادعا ، در صورت وجود
امضای الکترونیکی یا فیزیکی (تایپ نام قانونی کامل شما انجام می شود)
نماینده حق نسخه برداری تعیین شده
Twitch Interactive، Inc. با فعالیت www.twitch.tv ..

برای دریافت اعلان ها و دفاعیه در برابر اخطار ادعای نقض حق نسخه برداری ، نماینده مجاز حق نسخه برداری Twitch را می توان به شرح زیر رسید:

ایمیل: [email protected]

آدرس پستی: توجه: نماینده حق نسخه برداری ، خیابان 350 بوش ، طبقه دوم ، سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا 94104

تلفن: (415) 262-9766

فقط اعلانهای مربوط به DMCA باید به نماینده حق چاپ حقوقی Twitch ارسال شود. هر درخواست دیگری برای پشتیبانی یا ارتباطات دیگر باید از طریق https://help.twitch.tv/customer/portal/emails/new به خدمات مشتری Twitch ارجاع شود.

سیاست تخلف را تکرار کنید
اگر این کاربر توسط Twitch تشخیص داده شود “تخلف مکرر” از آثار دارای حق چاپ است ، Twitch به سرعت دسترسی هر کاربر به سرویس Twitch را قطع می کند. Twitch ممکن است ، بنا به صلاحدید خود ، دسترسی به سرویس Twitch را محدود کرده و یا حسابهای کاربری را که هرگونه نقض حقوق مالکیت معنوی دیگران را نقض می کند ، قطع کند ، خواه نقض مکرر داشته باشد یا نه.

قدرت گرفته از موبوتک

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *