مقدمه

این دفعه میخوایم براتون یکی از راه های دونیت برای استریمر هایی که میتونند پولشون رو از توییچ بگیرند رو یاد بدیم.

خوب از اونجایی که خیلی از افراد رو میبینید که داخل بعضی از چت های استریمر ها بیت میزنند و استریمر رو حمایت میکنند شاید شما هم با خودتون گفته باشید اینا چیه و اصلا به چه دردی میخوره ؟

اینجا باید بگیم که اون بیت ها یه جور دونیت حساب میشه ولی از واحد توییچ یعنی یه جورایی واحد پولی توییچ هست که هر شخصی که دسترسی به حساب های خارجی داشته باشه میتونه اون رو خریداری کنه و دونیت کنه.

مقدار بیت ها:

از اونجایی که بیت ها در بسته های مختلفی مثل 100/300/500/1500/5000/10000/25000 فروخته میشه شما نمیتونید چیزی مابین این ها خریداری کنید.

خرید برای بار اول:

این نکته رو باید توجه کنید که اگر بار اولتون هست که دارید بیت خریداری میکنید پیشنهاد ما به شما این هست که حتما از اون آفر 300 تایی استفاده کنید چرا که تجربه ثابت کرده که هیچ کس نمیتونه فقط بگه من 100 تا بیشتر لازمم نمیشه و قطعا چندین بار اون بسته 100 تایی رو خرید میکنه ولی اگر واقعا به خودتون مسمم هستید که بیشتر خرید نمیکنید هرکدوم رو که دلتون خواست میتونید خریداری کنید ولی این نکته رو در نظر داشته باشید که به محض اینکه اولین خریدتون رو انجام میدید دیگه اون آفر رو برای شما نمایش نمیده و فقط باید با اولین خریدتون خریداری بشه. پس خیلی به صرفه تر هست که برای اولین بار اگر دارید خریدی انجام میدید اون بسته 300 تایی رو بگیرید که اگر خواستید در استریمر های مختلف دونیت کنید.

حداقل های دونیت بیت:

برای اینکه مقدار بیتی رو داخل هر استریم دونیت کنید باید اول ببینید حداقل دونیت بیت توی اون استریم چه قدر هست، معمولا بین استریمر هایی که زیاد بیت دونیت نمیشند یا جدیدا افیلیت توییچ خودشون رو باز کردند حداقل هایی نداره ولی در استریمر های خارجی یا ایرانی که بیت زیادی دونیت میشوند این حداقل ها متفاوت هست و برای مثال اگه داخل استریمی حداقل بیت روی 100 باشه شما باید حداقل 100 تا بیت خریداری و اون استریمر رو دونیت کنید، معمولا هم میانگین حداقل هایی که دیدیم یه چیزی حدود این 100 تا بوده ولی استریمر هایی بودن که حداقل 10 تا یا 1000 تا رو داشتند.

Badge های بیت:

بعد از اینکه مقدار بیتی رو دونیت کردید اگر شامل اون حداقل های توییچ باشه شما یه نشان مخصوص حمایت کننده میگیرید و با هر بار بیت بیشتر که جمع مقدار بیت شما به اون حداقل ها برسه نشان (Badge) شما تغییر میکند. میتونید شکل نشان ها رو داخل تصویر این مطلب مشاهده کنید.

مقدار بیت:

اگر بخواین بدونید که هر بیتی که برای استریمر دونیت میکنید چه قدر از اون حمایت کردید باید این رو بدونید که هر یک دونه بیت حدودا معادل 2 سنت دلار (۲ صدم دلار) میباشد که برای اون استریمر از طرف شما دونیت میشود.

نحوه خرید:

شاید خیلی ازشما دوست داشتید که این تجربه رو داشته باشید که برای استریمر محبوب خودتون به طور خاصی که هرکسی از داخل ایران این قابلیت رو نداره دونیت کنید و از اون حمایت کنید ولی به دلیل شرایطی که هست و عدم دسترسی شما به حساب های خارجی نتوانید خرید کنید؛ نگران نباشید، فروشگاه آِی‌موبوتک اولین و بزرگترین فروشگاه ارائه دهنده تمام خدمات توییچ در ایران این مشکل رو برای شما حل کرده که بتونید هر خریدی که فکرش رو میکنید برای شما انجام بده. کافیه برای اطلاعات بیشتر و خرید بیت به سایتشون به آدرس iMobotech.ir/bits سربزنید.

درآخر باید بگیم که دونیت کردن به هیچ عنوان در هیچ جا اجباری نیست و فقط برای حمایت از استریمر یا تولید کننده محتوا میباشد و یادآور باشیم که طبق قوانین دونیت جهانی دونیت ها قابل برگشت دادن نیستند پس باید در دونیت کردن دقت کنید. اگر سوالی داشتید زیر همین مطلب برامون بنویسید تا جواب بدیم.

قدرت گرفته از موبوتک

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 56ad4170ab91ba9fc3c81a9d1abddb2f.png است

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *