مقدمه

همون طور که در قسمت “چجوری از توییچ درست استفاده کنیم؟” خواندید یهتر هست به جای استفاده از ایموجی های گوشیمون از ایموت های FFZ و BTTV استفاده کنیم تا هم فرهنگ استفاه از توییچ رو رعایت کرده باشیم هم نظم چت برقرار شود.

نکته: برای استفاده حتما باید به بزرگی و کوچیکی حروف دقت کنید.

در زیر پر استفاده ترین ایموت ها رو مشاهده و معانی شون رو یاد میگیریم.

KEKW

این ایموت در مواقعی استفاده میشود که اتفاق خنده داری در استریم افتاده است و هم معنای lol میاشد. این فرد کمدین اسپانیایی Juan Joya Borja میباشد.

sadKEK

این ایموت در مواقعی استفاده میشود که اتفاق ناامید کننده یا ناراحت کننده ای در استریم اقتاده است. این ایموت هم کمدین اسپانیایی Juan Joya Borja میباشد.

monkaS

این ایموت در مواقعی که در استریم یک اتفاق ترسناک یا خیلی عجیب اتفاق می‌افتد استفاده میشود.

YEP

ایموت YEP در هنگامی استفاده میشود که میخواهید موافقت خود را با استریمر یا یکی از افراد چت اعلام کنید.

PauseChamp

ایموت PauseChamp در هنگامی که قرار است اتفاقی در استریم صورت گیرد و معمولا بعد از ایموت PogChamp  برای هایپ کردن استفاده میشود.

reeferSad

این ایموت متحرک (TriSad سابق) در هنگام ناراحتی یا رو اعصاب بودن یک موضوع در استریم استفاده میشود و تصویر مردی در حال گریه است.

pepeLaugh

ایموت pepeLaugh مثل همان ایموت KEKW در هنگام خنده استفاده میشه ولی با این تفاوت که pepeLaugh به صورت خنده های شیطانی میباشد.

OOOO

ایموت متحرک OOOO هنگامی استفاده میشود که یک اتفاق هیجان انگیر در حاشیه استریم یا چت (Drama) اتفاق افتاده باشد.

PepeHands

این ایموت زمانی کاربرد دارد که استریرم یا خود شخص شما از اتفاقی ناراحت هستید.

Pepega

این ایموت وقتی کسی کار احمقانه یا مسخره ای انجام می دهد استفاده می شود.

Sadge

ایموت Sadge برای زمانی هست که در چت یا استریم یک موضوع ناراحت کننده ای اتفاق افتاده است.

gachiHYPER

در واقع معنی خاصی نداره یه کله هست که حالت نانی گرفته و درحال هد زدن هست. برای مثال وقتی استریمر میخواد بیاد و این ایموت خوشحالی و انتظار رو نشون میده یا وقتی که یه اتفاق که انتظار میکشیدی داره اتفاق میوفته.

PogU

ایموت PogU همانند ایموت Pog هست و برای تحسین و موفقیت در یک کاری برای استریمر یا فردی داخل چت گداشته میشه و فرقش با Pog در با ضمیرش هست که با اون شخصی هست که براش ارسال میکنید.

pepeSadJam

ایموت متحرک pepeSadJam مانند catJAM برای زمانی هست که در استریم موسیقی پخش میشود ولی با این تفاوت که در این موارد آهنگ زیبا و غم انگیزی در حال پحش هست.

catJAM

ایموت متحرک catJAM زمانی در چت استقاده میشود که در استریم اهنگی در حال پخش باشد.

EZY

ایموت EZY یا EZ ساده شده کامه Easy و به معنای ساده و راحت در چت استریم استفاده میشود. برای مثال اگر استریمر در بازی برنده یا نقر اول شود از این ایموت استفاده میشود.

FeelsBadMan

ایموت FeelsBadMan همانند ایموت Sadge کاربرد دارد و برای مسائلی که ناراحت کنده اند استفاده میشود.

POGGERS

ایموت POGGERS در مواقعی استفاده میشود که شما هم تعجب کرده اید و هم هایپ هستید.

Pog

ایموت Pog زمانی استفاده میشود که در استریم یا چت اتفاق هیجان انگیز، مهم یا غیر قابل پیشبینی اتفاق بیافتد. برای مثال بعد از رید (Raide)، افرادی که وارد استریم جدید شدند به همراه قلب استفاده میکنند یا وقتی استریمر هدشات فشنگی میزنه.

قدرت گرفته از موبوتک